Zasilenie portfela walutowego

Poniższa instrukcja przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zasilenia portfela walutowego na platformie.

  1. Zaloguj się do platformy.
  2. Będąc na stronie głównej wciśnij przycisk „Wpłać środki do portfela”.
  3. Wybierz kraj z którego zlecasz przelew.
  4. Wskaż walutę, którą chcesz zasilić portfel w platformie np. jeśli masz zamiar kupić Euro (EUR) za Polskiego Złotego (PLN), musisz portfel zasilić Polskim Złotym- wybierz PLN i przejdź do następnego punktu.
  5. Wybierz swój bank z którego prześlesz środki do portfela walutowego w naszej platformie. Jeśli na liście nie ma Twojego banku, wybierz opcję „Inny bank”. Przejdź dalej.
  6. Wyświetlony komunikat pokazuje na jakie dane należy zlecić przelew, aby pieniądze prawidłowo zostały zaksięgowane w Twoim portfelu walutowym na Trejdoo. Numer IBAN to numer rachunku, na jaki należy przelać środki. Jeśli wysyłasz pieniądze z Polski, pomiń dwa pierwsze znaki (PL). Zwróć uwagę na tytuł przelewu- stanowi on zarazem numer Twojego portfela. Dokładne skopiowanie tego numeru (wraz ze znakami „xx” na początku i końcu) pozwoli szybko zaksięgować środki w portfelu. Przejdź do swojego banku, aby zlecić ten przelew.
  7. Wyświetlone dane do przelewu możesz skopiować wciskając przycisk „Kopiuj do schowka”. Wypełnij wyświetlonymi danymi zlecenie w swoim banku i wyślij przelew. Wyloguj się ze strony banku.
  8. Przejdź do zakładki „Mój portfel” i sprawdź czy środki zostały już zaksięgowane na platformie. Gdy tylko się pojawią, będziesz mógł wymienić je na inną walutę, albo przeprowadzić inną transakcję.