Rejestracja na platformie

Poniższa instrukcja przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces rejestracji na platformie

 1. Przejdź na stronę rejestracyjną.
 2. Zostaniesz powitany komunikatem informującym o tym, jakie dokumenty będą potrzebne w czasie rejestracji użytkownika.
 3. Wybierz rodzaj użytkownika (prywatny czy firmowy).
 4. Wpisz adres e-mail, stwórz silne hasło (minimum 8 znaków, w których musi się znaleźć przynajmniej 1 wielka i 1 mała litera, 1 cyfra i 1 znak specjalny), a następnie potwierdź, wpisując je ponownie.
 5. Jeśli posiadasz kod bonusowy uprawniający do zniżek, możesz go wpisać w wyznaczonym miejscu.
 6. Następnym krokiem jest potwierdzenie przeczytania i akceptacji regulaminu oraz tabeli opłat. Możesz także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych o aktualnych promocjach i nowościach w platformie.
 7. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”.
 8. Na adres podany w formularzu rejestracyjnym otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Wejdź w link, aby potwierdzić rejestrację.
 9. Aby dbać o bezpieczeństwo transakcji, konieczne jest dwustopniowe uwierzytelnienie. Wpisz numer telefonu komórkowego, na który będziesz otrzymywać SMSy z kodami zabezpieczającymi. Podaj sześciocyfrowy kod, który otrzymałeś SMSem. Kliknij „Dalej”.
 10. Uzupełnij w formularzu swoje dane. Wszystkie miejsca zaznaczone czerwoną gwiazdką oznaczają dane niezbędne. Po wpisaniu danych zostaniesz poproszony o złożenie oświadczeń dotyczących zajmowania eksponowanego stanowiska politycznego oraz bycia podatnikiem USA (FATCA). Więcej informacji dotyczących danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności
 11. Potwierdź, że jesteś świadomy odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia oraz przekazywania fałszywych danych. Przejdź dalej.
 12. W następnym kroku prosimy o załączenie dokumentu ze zdjęciem. Jeśli masz skan dokumentu, możesz załączyć plik. Jeśli nie posiadasz skanu, możesz zrobić zdjęcie dokumentu urządzeniem, którym się w tym momencie posługujesz. Pamiętaj, aby zamieścić awers i rewers dokumentu.
 13. Uzupełnij dane dotyczące załączonego dokumentu (rodzaj, seria i numer, data ważności). Przejdź dalej.
 14. Teraz prosimy, aby zamieścił selfie z dokumentem, którym w poprzednim punkcie potwierdziłeś swoją tożsamość. Ta operacja ma za zadanie wykluczenie sytuacji kradzieży tożsamości i wykorzystania tego faktu do przeprowadzania transakcji finansowych. Przejdź dalej.
 15. Zaloguj się do konta przy pomocy danych, których użyłeś przy rejestrowaniu konta.
 16. Po zalogowaniu zobaczysz komunikat dotyczący przelewu autoryzacyjnego. Aby zlecić taki przelew wciśnij przycisk „Wpłać środki do portfela” znajdujący się po lewej stronie ekranu.
 17. Wybierz kraj, z którego zlecasz przelew. Następnie wybierz walutę i bank, w którym zostanie złożone zlecenie przelewu. Jeśli na liście nie widnieje Twój bank, wybierz opcję: „Inny bank”. Przejdź dalej.
 18. Wyświetlony komunikat pokazuje na jakie dane należy zlecić przelew, aby pieniądze prawidłowo zostały zaksięgowane w Twoim portfelu walutowym na Trejdoo. Numer IBAN to numer rachunku, na jaki należy przelać środki. Jeśli wysyłasz pieniądze z Polski, pomiń dwa pierwsze znaki (PL). Zwróć uwagę na tytuł przelewu- stanowi on zarazem numer Twojego portfela. Dokładne skopiowanie tego numeru (wraz ze znakami „xx” na początku i końcu) pozwoli szybko zaksięgować środki w portfelu. Przejdź do swojego banku, aby zlecić ten przelew.