bcn2

Nowe możliwości dzięki współpracy z Banking Circle

Igoria Trade rozszerza ofertę i infrastrukturę w oparciu usługi bankowe Banking Circle. Partnerstwo umożliwia Igoria Trade SA oferowanie jeszcze bardziej niezawodnych usług w wielu walutach: wirtualnych rachunków IBAN oraz płatności.

Europejska Instytucja Płatnicza, Igoria Trade SA, rozwija ofertę rachunków IBAN, współpracując z technologicznym liderem płatności, bankiem Banking Circle. Korzystając z wirtualnego IBANu od Banking Circle, użytkownicy Igoria Trade będą również korzystać z szybkich i bezpiecznych przelewów SEPA, SWIFT i Faster Payments.

„Naszą misją jest dostarczanie klientom innowacyjnych usług finansowych, dostosowanych do ich potrzeb” – komentuje Wojciech Kuliński, Prezes Zarządu Igoria Trade SA. „Aby temu sprostać, nieustannie rozwijamy infrastrukturę bankową inwestując w jej niezawodność. Uważamy, że szczególnie w zakresie naszej oferty dla w firm, Banking Circle jest idealnym partnerem, oferującym możliwości oraz ich jakość i elastyczność, której potrzebowaliśmy.”

„Dzięki Banking Circle jesteśmy teraz w stanie zaoferować naszym klientom duńskie wirtualne IBANu oraz ekspresowe transfery SEPA Instant, dodając wartość do naszej oferty przy ograniczeniu inwestycji własnych, wymaganych do opracowania tych rozwiązań przez spółkę we własnym zakresie”.

Anders la Cour, dyrektor generalny Banking Circle Group, dodał: „Mając misję zbieżną do misji Banking Circle, Igoria Trade SA od ponad dziesięciu lat oferuje innowacyjne transgraniczne usługi finansowe w celu zwiększenia integracji finansowej w zakresie obrotu bezgotówkowego. Wiemy, że kultura firmy skupiona jest na ciągłym rozwoju oferty i nie możemy się doczekać współpracy w celu jej dalszego udoskonalania i w przyszłości wzbogacania o kolejne zaawansowane rozwiązania.”

Banking Circle 

Banking Circle to instytucja finansowa skierowana do graczy nowej gospodarki. Jako w pełni licencjonowany bank, nowoczesny i zaawansowany technologicznie, Banking Circle umożliwia instytucjom płatniczym i bankom dowolnej skali wykorzystanie możliwości w nowej gospodarce – szybko i przy niskich kosztach.

Banking Circle to nowoczesny bank-korespondent zaangażowany w budowę lokalnej sieci rozliczeniowej dla wszystkich głównych walut, w celu zapewnienia efektywnych kosztowo i szybkich płatności oferowanych klientom bez ukrytych opłat. Bank oferuje zestaw unikalnych i docenionych nagrodami branżowymi, rozwiązań bankowych, w tym wielowalutowe konta bankowe i wirtualne numery IBAN, integracje bankowe do lokalnych rozliczeń i płatności transgranicznych, a wszystko to oparte na najwyższej na rynku jakości w zakresie zgodności i bezpieczeństwie.

Dzięki zindywidualizowanym, elastycznym, skalowalnym i przyszłościowym rozwiązaniom Banking Circle umożliwia instytucjom finansowym obsługę transakcji transgranicznych w sposób, który wcześniej nie był na rynku możliwy.

Banking Circle z siedzibą w Luksemburgu ma biura w Londynie, Monachium, Amsterdamie i Kopenhadze.

Udostępnij post