Kursy walut online i wymiana walut

Sprawdź kurs euro i wymień walutę na Trejdoo

Na Trejdoo możesz szybko i wygodnie wymienić walutę euro. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego portfela na Trejdoo i zlecisz transakcje kupna lub sprzedaży euro. Aktualne kursy walut online znajdziesz w Arkuszu Zleceń. Możesz porównać kursy i zlecić szybką wymianę waluty. Jeśli pojawią się pytania dotyczące realizacji transakcji – skontaktuj się z nami.

Rewelacyjna cena dolara

Sprawdź oferty kupna/sprzedaży dolara amerykańskiego na Trejdoo i przekonaj się, jak inni użytkownicy szacują kurs. Dzięki aktualnym ofertom dostępnym w Arkuszu Zleceń możesz szybko wymienić dolara bez pośredników i bez dodatkowych kosztów spreadu. Chcesz negocjować kurs waluty? Zadzwoń do naszego Działu Dealer’ów i zaproponuj swoją cenę.

Wymiana funta tylko na Trejdoo

Interesuje Cię kupno lub sprzedaż funta? Na Trejdoo możesz kupić lub sprzedać walutę po własnym kursie. Wystarczy, że podasz swój własny kurs i wystawisz zlecenie, które pojawi się w naszym Arkuszu Zleceń. Nie wiesz jak to zrobić? Wystarczy wejść w zakładkę Wymiana Walut i złożyć Nowe zlecenie wymiany. To bardzo proste.

Korzystna wymiana franka na Trejdoo

Masz kredyt we frankach? Sprawdź oferty kupna/sprzedaży franka szwajcarskiego na Trejdoo. Na naszej giełdzie wymiany walut możesz wymienić walutę po zawsze atrakcyjnym dla Ciebie kursie. Aktualne oferty kupna/sprzedaży franka znajdziesz w Arkuszu Zleceń w zakładce Wymiana Walut.

Inne pary walutowe

Giełda walut Trejdoo umożliwia kupno i sprzedaż waluty szybko, wygodnie i bez pośredników. Łatwa i bezpieczna internetowa wymiana walut, konkurencyjne kursy walut online i możliwość negocjacji kursu danej waluty – to atuty naszej platformy. Dzięki giełdzie walut kupujesz walutę bezpośrednio od innych użytkowników, bez ponoszenia dodatkowych kosztów pobieranych przez banki czy kantory stacjonarne. Wymiana walut na Trejdoo to korzyść dla Ciebie i Twojej firmy.

Na Trejdoo wymienisz walutę zawsze, o każdej porze. Wystarczy zalogować się do systemu i zlecić wymianę danej waluty. Oprócz euro, dolara, franka i funta możesz wymienić jeszcze 10 innych walut. Pamiętaj, że zawsze możesz negocjować kurs wymiany kontaktując się z działem dealer’ów.