Rachunek walutowy IBAN

  • 26 cyfrowy numer rachunku do międzynarodowych rozliczeń walutowych
  • rachunek do przyjmowania wpłat od kontrahentów z całego świata
  • przewalutowania bez spreadu bankowego
  • atrakcyjne pakiety: SILVER i PRESTIGE

Rachunki walutowe IBAN na Trejdoo.com dostępne w PLN, EUR, USD, CHF, GBP i NOK, umożliwiają szybkie i bezpieczne rozliczenia płatności przychodzących jak i wychodzących na całym świecie. Wpłaty od kontrahentów oraz wypłaty środków realizowane są online 24/7. Dodatkowo dostęp do błyskawicznej wymiany walut i negocjacji kursów pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Dlaczego warto otworzyć Rachunek IBAN?

Rozliczenia z kontrahentami

delegacje służbowe

Jeżeli Twoja firma rozlicza się z kontrahentami w walucie PLN, EUR, USD, CHF, GBP, NOK lub planuje rozwój międzynarodowy możesz zdecydowanie obniżyć koszty rozliczeń wybierając jeden z 3 dostępnych pakietów Rachunków IBAN. Rachunki pozwalają na przyjmowanie wpłat na indywidualny 26 cyfrowy rachunek bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Transakcje walutowe możesz zawierać online 24/7.

Oszczędność czasu i pieniędzy dla firm

najkorzystniejsze rozliczenia z kontrahentami

Rachunki IBAN dedykowane są dla każdej firmy, instytucji czy organizacji otrzymującej przelewy przychodzące lub realizującej płatności w walucie obcej. Rachunek IBAN idealnie nadaje się do otrzymywania bieżących wpłat oraz realizowania codziennych rozliczeń, mi.in. płatności za faktury. Brak dodatkowych kosztów przewalutowania, łatwy i szybki dostęp do środków oraz możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów pozwalają na generowanie dodatkowych oszczędności.

Rachunek IBAN dla każdego

Najtańsze konta walutowe dla firm

Oferta rachunków dla Klientów biznesowych skierowana jest m. in. do firm prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, wszelkiego rodzaju spółek, fundacji, wspólnot mieszkaniowych, itp. Klient biznesowy ma możliwość otwarcia Rachunku IBAN w jednym z dwóch pakietów: Silver i Prestige. Dzięki otwarciu rachunku, klienci mają możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów krajowych i zagranicznych. Każdy pakiet Rachunku IBAN posiada również dedykowany program rabatowy, który daje możliwość otrzymania dodatkowych korzyści.

Jak skorzystać z usługi?

Tylko 3 kroki!

5 minut

Zarejestruj się

Zarejestrowany użytkownik może swobodnie poruszać się po całej platformie.

1 minuta

Wpłaty i wypłaty

Przyjmuj wpłaty środków od innych osób i firm bezpośrednio na swój Rachunek IBAN na Trejdoo.com oraz realizuj wypłaty w obcych walutach.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.