Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Jak wymienić walutę w Trejdoo.com?

Przed dokonaniem pierwszej transakcji zachęcamy do zapoznania się krótkim poradnikiem, który dla Was przygotowaliśmy.

 

Aby zacząć wymieniać waluty, musisz wcześniej zasilić swój Portfel przelewem z jednego z banków. W tym celu kliknij Wpłaty w zakładce Mój Portfel. Pamiętaj, że Twój bank musi zaksięgować transakcję zanim przelana kwota pojawi się w Portfelu. Może to potrwać nawet kilka godzin.

Gdy przelane środki zasilą już Portfel, możesz zacząć wymieniać waluty. W tym celu przejdź do zakładki Zlecenia wymiany.

Gdy określisz już kwotę, walutę i satysfakcjonujący Cię kurs wymiany (najłatwiej wybrać go z arkusza zleceń powyżej Parametrów), należy jeszcze tylko kliknąć Akceptuj. Transakcja zostanie dokonana automatycznie, gdy tylko inny użytkownik złoży zlecenie o pasujących parametrach (kwota, kurs wymiany).

Po wymianie waluty zasilą natychmiast Portfel. Aby dokonać ich wypłaty w zakładce Mój Portfel kliknij Wypłaty. Jeśli wypłacasz środki po raz pierwszy, musisz wcześniej dodać nowy rachunek, na który będą wypłacane środki. Gdy już to zrobisz, możesz dokonać wypłaty pieniędzy wymienionych przed chwilą w Trejdoo.com.

 

Życzymy wielu udanych transakcji!

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.