Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Oświadczenie

Szanowni Użytkownicy, w nawiązaniu do wpisów, jakie w ostatnich dniach pojawiły się na jednym z for dyskusyjnych, pragnę udzielić wyjaśnień nt. działalności spółki Igoria Trade w Londynie.

Obsługiwane przez Regus wirtualne biuro Igoria Trade w Londynie założone zostało, aby w brytyjskim odpowiedniku polskiego KRS oficjalnie zarejestrować pierwszy, zagraniczny oddział spółki. Procedura ta już trwa i w ciągu najbliższych kilkunastu dni oddział zostanie oficjalnie otwarty.

Wszelkie spekulacje odnośnie braku zezwoleń i rachunków bankowych spółki w Wielkiej Brytanii są bezpodstawne. Zgodnie z unijną dyrektywą o swobodzie działalności gospodarczej nie istnieją żadne przeszkody, aby Igoria Trade za pośrednictwem platformy Trejdoo.com prowadziła działalność kantorową w oparciu o posiadane już zezwolenie wydane przez Narodowy Bank Polski. Otwarty w Wielkiej Brytanii rachunek bankowy spółki prowadzony przez Commerzbank pozwala jej świadczyć w pełni bezpieczną i zgodną z wszelkimi wymogami formalnymi usługę wymiany oraz transferu środków do Polski na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Jako, że specyfika świadczonych przez nas usług wymaga pełnej wiarygodności oraz transparentności, dodatkowym i ostatecznym czynnikiem to gwarantującym będzie zgłoszenie spółki złożone do brytyjskiego FSA (The Financial Services Authority), które będzie możliwe natychmiast po rejestracji oddziału w Londynie. Do tego momentu jednak, działalność Igoria Trade w Wielkiej Brytanii nie ma prawa budzić żadnych wątpliwości.

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że od samego początku kładziemy szczególny nacisk na pełną transparentność oferowanych przez nas usług za pośrednictwem platformy Trejdoo.com. W celu maksymalnej ochrony danych naszych Użytkowników, wdrożyliśmy rozwiązania kryptograficzne oferujące najwyższe bezpieczeństwo transakcji zawieranych w ramach platformy. Poza tym, wszystkie transakcje są monitorowane w trybie 24/7 w celu ochrony interesów Użytkowników i zapewnienia bezpieczeństwa obsługi transakcji. Środki każdego z użytkowników platformy przechowywane są na oddzielnych rachunkach bankowych i nigdy nie są łączone ze środkami spółki Igoria Trade S.A.

Warto dodać, że ze względu na fakt, iż Igoria Trade jest spółką giełdową, jej działalność monitoruje GPW. Poza tym, podlega kontroli Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Finansowego, jak również audytom prowadzonym przez niezależnych kontrolerów.

Z wyrazami szacunku,

Wojciech Kuliński, prezes zarządu Igoria Trade S.A.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.