Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Współpraca Igoria Trade z BNP Paribas i Bankiem BPH

Igoria Trade S.A., operator platformy Trejdoo.com, rozpoczął współpracę z kolejnymi bankami: BNP Paribas oraz BPH. Łącznie spółka podpisała umowy już z 14 bankami. To znacznie więcej niż bezpośrednia konkurencja.

Dzięki umowom o współpracę i prowadzenie rachunku bankowego klienci danej instytucji finansowej mogą bezpłatnie i natychmiastowo przelewać środki między swoim kontem a portfelem w Trejdoo. To ważne, bo oszczędność i wygoda, to główne powody, dla których Polacy decydują się na wymianę walut w Internecie.

Żaden z konkurencyjnych serwisów społecznościowej wymiany walut nie współpracuje z aż tak dużą liczbą banków. Dodatkowo, wśród partnerów Trejdoo znalazł się także Commerzbank w Londynie. Pozwoliło to radykalnie zmniejszyć czas i koszty zasilenia portfela na platformie Trejdoo w celu wymiany po atrakcyjnym kursie i wypłaty środków w Polsce. Obecnie Igoria Trade negocjuje warunki umów z kolejnymi zagranicznymi bankami, aby udostępnić tanie transakcje pomiędzy większą liczbą państw.

- Poszerzanie grona współpracujących z nami banków to odpowiedź na potrzeby rosnącej liczby naszych użytkowników, którzy prowadzą działalność w kraju i za granicą – mówi Wojciech Kuliński, prezes zarządu Igoria Trade S.A.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.