Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Zarabiaj z Trejdoo - uruchomiliśmy program partnerski

Nasz Program Partnerski to narzędzie do generowania dochodów dla Partnerów z tytułu transakcji zrealizowanych w serwisie Trejdoo.com przez osoby, którym Partner polecił korzystanie z naszych usług.

Kto może dołączyć do naszego Programu Partnerskiego? Każdy użytkownik Trejdoo. Dzięki programowi Partnerzy, którzy zamieszczą narzędzie reklamowe typu banner, link czy widget na swojej stronie lub przekażą drogą elektroniczną zaproszenie e-mail osobom poleconym, zarabiają na realizacji transakcji tych osób w serwisie Trejdoo.com.

Jak działa Program Partnerski Trejdoo?

Jako Partner Programu otrzymujesz wynagrodzenie za każdym razem, gdy osoba polecona zarejestruje się, a następnie dokona dowolnej transakcji wymiany waluty w serwisie Trejdoo.com. Od momentu rejestracji osoby poleconej, przez okres kolejnych 6 miesięcy otrzymasz od Trejdoo.com 20 procent prowizji od każdej transakcji zrealizowanej przez tę osobę w serwisie.

Więcej informacji o tym jak przystąpić do Programu Partnerskiego znajdziesz na tej stronie.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.