Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Trejdoo.com pozwala wymieniać już 14 walut i obsługuje 16 banków

Od dzisiaj umożliwiliśmy obrót 9 nowymi walutami. Oferujemy tym samym największy wybór spośród wszystkich platform społecznościowej wymiany walut na polskim rynku.

Większość konkurencyjnych serwisów koncentruje się na wymianie tylko czterech walut: dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego oraz euro. Od dziś użytkownicy Trejdoo.com, oprócz tych czterech walut mogą wymieniać również m.in. dolary australijskie i kanadyjskie, waluty państw skandynawskich oraz Europy Środkowej.

Mimo, że część z dostępnych na platformie walut jest mniej popularna, użytkownicy Trejdoo.com nie powinni mieć trudności z ich wymianą – zawsze mogą bowiem kupić i sprzedać po średnim kursie rynkowym.

Dodanie nowych walut to kolejny etap rozszerzania oferty Trejdoo.com. – Coraz więcej Polaków podróżuje i prowadzi interesy za granicą. Wymiana walut i transfery pieniężne na korzystnych warunkach mają dla nich bardzo duże znaczenie. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i ułatwiamy funkcjonowanie w zglobalizowanym świecie. – mówi Wojciech Kuliński, prezes zarządu Igoria Trade S.A., właściciela platformy.

Lista walut na Trejdoo.com:

Euro (EUR)

Funt szterling (GBP)

Frank szwajcarski (CHF)

Dolar amerykański (USD)

Dolar kanadyjski (CAD)

Dolar australijski (AUD)

Korona norweska (NOK)

Korona szwedzka (SEK)

Korona duńska (DKK)

Korona czeska (CZK)

Forint węgierski (HUF)

Rubel rosyjski (RUB)

Lira turecka (TRY)

Złoty(PLN)

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.