Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Obnizamyraty.pl – płać niższe raty kredytu lub leasingu walutowego dzięki Trejdoo.com

Jeśli spłacasz raty kredytu lub leasingu walutowego w obcej walucie, mamy dla Ciebie dobrą informację. Za pośrednictwem strony obnizamyraty.pl, wyliczysz ile możesz zaoszczędzić korzystając z usług Trejdoo.

Zapraszamy na stronę obniżamyraty.pl

W sytuacji, gdy spłacasz kredyt lub leasing walutowy, to bank decyduje po ile kupujesz walutę. W dniu spłaty kolejnej raty bank automatycznie kupuje dla Ciebie stosowną ilość waluty. To on ustala kurs wymiany, więc nie jest to oferta najlepsza dla Ciebie. Bank nie musi kupować walut za Ciebie – prawo pozwala robić Ci to samodzielnie. Na Trejdoo.com kupisz walutę taniej i prześlesz ją bezpośrednio na rachunek kredytowy. Powiadom swój bank, że przy kolejnej racie sam dostarczysz walutę. Wystarczy wypełnić wniosek i przekazać do banku. Pamiętaj twój bank nie może odmówić Ci podpisania wniosku. Kupowanie waluty i wysyłanie jej do banku nie sprawi Ci żadnych problemów. Trejdoo gwarantuje wygodę i pełne bezpieczeństwo.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.