Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Kantor internetowy Trejdoo.com współpracuje z 20 bankami

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów platforma finansowa Trejdoo.com rozpoczęła współpracę z kolejnymi bankami. BGŻ i Raiffeisen Bank to nowe banki z którymi obsługiwane są przelewy natychmiastowe.

Po połączeniu banków BZ WBK z Kredyt Bank oraz Raiffeisen Bank z Polbank EFG, w sumie Trejdoo.com jako kantor internetowy i system do obsługi rachunku powierniczego escrow może realizować natychmiastowe przelewy bankowe z 20 bankami.

Rozszerzenie współpracy o kolejne banki umożliwia obniżenie kosztów transakcji prowadzonych za pośrednictwem platformy transakcyjnej i zwiększenie konkurencyjności usług Trejdoo.com.

- Współpraca z kolejnymi bankami jest odpowiedzią na potrzeby coraz większej liczby klientów indywidualnych, korzystających z usługi wymiany walut do spłaty kredytu hipotecznego oraz klientów firmowych rozliczających się z kontrahentami w walutach obcych – mówi Wojciech Kuliński prezes zarządu Igoria Trade S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect. Spółka jest właścicielem kantoru internetowego działającego na platformie Trejdoo.com.

Zwiększanie grona współpracujących banków powoduje, że oferta Trejdoo.com jest najlepszą dostępną na rynku i zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

- Oszczędność czasu, własnych środków, a także ich bezpieczeństwo to główne powody dla których zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy coraz częściej wybierają wymianę walut on-line rezygnując z tradycyjnej wymiany za pośrednictwem banku czy stacjonarnego kantoru – mówi Wojciech Kuliński.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.