Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Spółka Igoria Trade S.A. podpisała umowę o współpracy z portalem INTERIA.PL

Spółka Igoria Trade S.A. operator platformy Trejdoo.com podpisała umowę o współpracy z jednym z największych portali działających w Internecie – INTERIA.PL.

Efektem współpracy ma być zintegrowanie platformy wymiany walut Trejdoo z portalem informacyjnym INTERIA.PL

- Użytkownicy portalu otrzymają dostęp do panelu umożliwiającego szybką i bezpieczną wymianę walut on-line oraz możliwość zabezpieczenia transakcji finansowych na rachunku powierniczym Escrow – komentuje Wojciech Kuliński, prezes Igoria Trade S.A., pomysłodawca Trejdoo.com

Zgodnie z zawartą umową będą prowadzone wspólne akcje promocyjne oraz działania informacyjne dotyczące usług dostępnych na platformie transakcyjnej Trejdoo, a także korzyści wynikających z korzystania z tych usług.

Ponadto platforma transakcyjna Trejdoo.com udostępni bieżące kursy wymiany walut w serwisach informacyjnych portalu INTERIA.PL.

- Współpraca z czołowym polskim portalem informacyjnym to kolejny duży krok w rozwoju usług oferowanych przez Trejdoo. Wierzymy, że umożliwi nam ona pozyskanie nowych klientów, którym przedstawione zostaną korzyści z użytkowania naszej platformy transakcyjnej – dodaje Wojciech Kuliński.

Warto dodać, że dotychczas Trejdoo.com współpracuje z 22 bankami i umożliwia wymianę 14 walut. Żaden inny konkurencyjny kantor internetowy nie posiada tak bogatej oferty.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.