Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Zmiany w Tabeli Opłat i Prowizjii dla Rachunków IBAN

Szanowni Państwo,

w związku z chęcią świadczenia dla naszych klientów usług o jak najwyższym standardzie uprzejmie informujemy o zmianach w Tabeli Opłat i Prowizji dla Rachunków IBAN otwieranych i prowadzonych przez IGORIA TRADE S.A. na platformie transakcyjnej Trejdoo.com.

Poniżej przesyłamy szczegóły wprowadzonej zmiany oraz link do nowej Tabeli Opłat i Prowizji otwieranych i prowadzonych przez IGORIA TRADE S.A., która wejdzie w życie z dniem 5 lipca 2017r.

 

Wyciąg ze zmian

 • Zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji dla Rachunków IBAN otwieranych i prowadzonych przez IGORIA TRADE S.A. dotyczą wyjaśnień dla poszczególnych usług i rachunków zawartych pod Tabelą Opłat i Prowizji dla Rachunków IBAN otwieranych i prowadzonych przez IGORIA TRADE S.A.:

  • *;

   Poprzednie brzmienie:

   „Jeśli średnio dzienne saldo środków utrzymywanych na rachunku w ostatnim miesiącu wyniosło: 25 000 PLN dla KONTA GOLD, 50 000 PLN dla KONTA PLATINIUM i 100 000 PLN dla KONTA PRESTIGE, prowadzenie danego rachunku w kolejnym miesiącu jest bezpłatne (kwoty w PLN lub równowartość w walucie obcej)”.

   Nowe brzmienie:

   „Jeśli średnio dzienne saldo środków utrzymywanych na rachunku w ostatnim miesiącu wynosiło: 25 000 PLN dla KONTA GOLD, 50 000 PLN dla KONTA PLATINIUM i 100 000 PLN dla KONTA PRESTIGE (lub równowartość powyższych kwot w walucie rachunku), prowadzenie danego rachunku w tym miesiącu jest bezpłatne”.

  • **;

   Poprzednie brzmienie:

   „Dotyczy przelewów do banków w których Trejdoo posiada rachunki. Każdy kolejny przelew ponad limit ilościowy (niezależnie od tego do jakiego banku) – opłata zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji Igoria Trade S.A. dla przelewów do banków w których Trejdoo nie posiada rachunków”.

   Nowe brzmienie:

   „Dotyczy wyłącznie przelewów na rachunki własne Użytkownika zlecanych do banków, w których Trejdoo posiada rachunki. Za każdy kolejny przelew ponad limit ilościowy (niezależnie od tego, do jakiego banku) pobierana jest opłata zgodnie z Tabelą opłat i prowizji Igoria Trade S.A.”.

  •  

   Poprzednie brzmienie:

   „Wszelkie inne opłaty i prowizje za świadczone usługi, a niewymienione w powyższej Tabeli opłat i prowizji dla Rachunków Igoria Trade otwieranych i prowadzonych przez Igoria Trade S.A., są naliczane zgodnie z Tabelą opłat i prowizji Igoria Trade S.A.”.

   Nowe brzmienie:

   „Wszelkie inne opłaty i prowizje za świadczone usługi, a niewymienione w powyższej Tabeli opłat i prowizji dla Rachunków IBAN otwieranych i prowadzonych przez Igoria Trade S.A., są naliczane zgodnie z Tabelą opłat i prowizji Igoria Trade S.A”.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.