Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Jak działa kantor online? Krok po kroku z Trejdoo

Wymiana walut w kantorze stacjonarnym lub w banku odchodzi do lamusa. Szeroka paleta ofert kantorów internetowych wyprzedza zdecydowanie oferty bankowe. Osobom ceniącym szybkość i bezpieczeństwo w płatnościach radzimy sprawdzić i porównać tradycyjne i internetowe rozwiązania dotyczące wymiany walut.

Internetowa wymiana walut po raz pierwszy? Sprawdź jakie to proste!

Korzystanie z platform internetowych, w tym wypadku z www.trejdoo.com, jest bardzo proste, a procesy, zarówno rejestracji, jak i wymiany waluty trwają zaledwie kilka minut. Aby móc korzystać z platformy należy wykonać 4 kroki: zarejestrować się, zasilić konto przelewem, zlecić wymianę i dokonać wypłaty waluty z konta. Platforma jest łatwa w obsłudze i przyjazna w nawigacji, co sprawia, że wymiana jest bardzo prosta i intuicyjna.

Pakiet korzyści

Korzystanie z internetowego kantoru wymiany walut to przede wszystkim wygoda. Nie ważne gdzie jesteśmy, w domu, w pracy, podczas podróży czy w kawiarni. W każdym z tych miejsc możemy wymienić walutę, wystarczy tylko podłączenie do Internetu. Dzięki takiej formie wymiany walut możemy zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Czasu, ponieważ nie musimy specjalnie fatygować się do banku czy kantoru stacjonarnego, a walutę możemy wymienić o każdej porze. Pieniędzy, ponieważ nie ponosimy kosztów spreadu i dodatkowych opłat, typu prowadzenie rachunku walutowego lub dodatkowa marża za wymianę ustalana przez banki.

Wymiana walut online jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę www kantoru, wpisać kwotę jaką chcemy wymienić oraz wybrać interesującą nas walutę. Klik i gotowe. Pieniądze wymienione. Możemy się o tym przekonać wymieniając środki właśnie na Trejdoo. Po błyskawicznym procesie darmowej rejestracji, przechodzimy do wymiany walut. Zasilamy konto na platformie, tzw. portfel, przelewem bankowym, wybieramy walutę na którą chcemy wymienić środki, określamy kwotę i zlecamy wymianę. Krok po kroku i gotowe. Co robimy dalej? Wymienione pieniądze możemy wypłacić na swoje konto bankowe lub po prostu przesłać do innej osoby. W przypadku, gdy stwierdzimy, że nie chcemy wymieniać w danym momencie waluty, możemy anulować zlecenie.

Warto czy nie?

Wszyscy, którzy cenią sobie wygodę oraz chcą zaoszczędzić czas i pieniądze mogą wykonać nawet próbne transakcje wymiany walut przez Internet na małych kwotach. Jeśli platformy i oferowane kursy będą spełniały oczekiwania tych osób, z pewnością nie powrócą one do tradycyjnych metod wymiany waluty.

Jak korzystać z Trejdoo?

Krok 1. Rejestracja

Wypełnij elektroniczny formularz. Na wskazany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie o aktywowaniu Twojego konta na Trejdoo. Od tego momentu będziesz mógł w pełni korzystać ze wszystkich usług na platformie.

Krok 2. Zasilenie konta

Zasilenie portfela to niezbędny krok do dokonania transakcji. W tym celu dokonaj przelewu ze swojego rachunku bankowego do wybranego kraju w ramach rekomendowanych banków.

Krok 3. Zlecenie wymiany

Po zasileniu portfela, możesz dokonać wymiany walut online. Wymieniaj walutę zawsze po najlepszym kursie. Pamiętaj, że możesz go również negocjować.

Krok 4. Wypłata środków

Wypłacaj środki z portfela online i 24/7. Oferujemy tanie i szybkie przelewy do wszystkich banków w kraju i zagranicą. Sprawdź listę rekomendowanych banków oraz ile możesz zaoszczędzić.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.