Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Trejdoo.com & Open Day Wilanów 2015

Słoneczny dzień był w sam raz, aby poznać sąsiada :) Pod taką nazwą odbył się event lokalnych usług na warszawskim Wilanowie, na który zostaliśmy zaproszeni.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać Was bliżej i osobiście, bardzo dziękujemy za wszystkie miłe słowa.

Wydarzenie, cieszyło się dużą frekwencją i odwiedziło nas wiele osób, które chciały się dowiedzieć jak sprawić by raty kredytów frankowych były niższe albo co zrobić, aby wakacje zagraniczne były tańsze.
Te wszystkie pytania w czasie niestabilnych kursów walut oraz wzrastającej prowizji za przewalutowania, są bardzo istotne. Team Trejdoo.com chętnie podpowiadał jak korzystać z naszych produktów, aby uzyskać atrakcyjniejsze kursy walut albo jak zaoszczędzić korzystając z naszej karty walutowej Trejdoo.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak sympatycznym wydarzeniu, a wszystkim naszym obecnym i nowym klientom dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych i wspaniałych wakacji z naszą kartą walutową oraz bardzo dobrych kursów walut.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.