Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Trejdoo.com & Speedway Grand Prix Praga 2015

Niesamowite emocje, niepowtarzalne wyścigi, ryk silników i zapach metanolu – tak wyglądały kolejne w tym roku zawody speedway, które odbyły się 23 maja na stadionie Marketa w Pradze.

My również tam byliśmy. Trejdoo jako partner imprezy cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród licznie przybyłych kibiców z całego świata, w tym z Polski. Strefa dla fanów przykuwała uwagę, a obecność wielkich gwiazd była magnesem przyciągającym tłum sympatyków żużla.

Podczas znakomitej atmosfery Team Trejdoo zachęcał fanów do przyłączenia się i skorzystania z usług serwisu. Nasze produkty wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród kibiców, a profesjonalna obsługa, możliwość szybkiej rejestracji i unikatowe gadżety pomogły w zdobyciu nowej rzeszy klientów. Możliwość wymiany walut oraz przesyłania środków w ramach współpracy m.in. z czeskimi bankami, były najbardziej popularnymi usługami.

Emocjonujące rozgrywki, atrakcje ze strefy kibica oraz żywiołowy finał zawodów spełniły oczekiwania zgromadzonych fanów.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu, a wszystkim nowym klientom dziękujemy za zainteresowanie i zaufanie.

 Trejdoo.com & Speedway Grand Prix Praga

Trejdoo.com & Speedway Grand Prix Praga

Trejdoo.com & Speedway Grand Prix Praga

Trejdoo.com & Speedway Grand Prix Praga

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.