Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

XVII Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii z Trejdoo.com!

W dniach 14-16 czerwca 2014 odbędzie się Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii, która co roku jest miejscem dialogu dla reprezentantów polonijnych środowisk gospodarczych ze wszystkich kontynentów.

Wśród prelegentów będzie można usłyszeć m.in. Panią Elżbietę Bieńkowską, Wicepremier i Minister Infrastruktury i Rozwoju Elżbietę Bieńkowską oraz Pan Prof. Witolda Koziński, Wiceprezesa Narodowego Banku Polskiego.

Pan Wojciech Kulinski, Prezes Zarządu Igoria Trade S.A., która jest właścicielem Trejdoo.com, wygłosi prelekcję pt. „Instrumenty wspomagania eksportu – w sferze płatności”, podczas której powie o bezpiecznych transakcjach z wykorzystaniem rachunku powierniczego Escrow, możliwościach rezerwacji kursów wymiany walut, bezpieczeństwie transakcji oraz płatnościach na rynkach międzynarodowych.

Tegoroczna edycja odbędzie się w salach i ogrodach Biblioteki Narodowej w Warszawie oraz w Lublinie na zaproszenie Marszałka Województwa Lubelskiego, gdzie zostały przewidziane spotkania z przedsiębiorcami.

Więcej informacji na fanpage’u Światowej Konferencji Gospodarczej https://www.facebook.com/SwiatowaKonferencjaGospodarczaPolonii oraz stronie http://www.skgp.pl/CHARAKTERYSTYKA_SKGP

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.