Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Spółka Igoria Trade S.A. podpisała umowę o współpracy z eGospodarka.pl

Spółka Igoria Trade S.A. zawarła umowę o współpracy z portalem finansowym eGospodarka.pl.

Celem niniejszej umowy jest integracja platformy transakcyjnej Trejdoo.com z portalem finansowym eGospodarka.pl. Użytkownik portalu otrzyma dostęp do narzędzi umożliwiających bezpieczną i szybką wymianę walut oraz możliwość zabezpieczania transakcji handlowych na rachunku powierniczym escrow. Zgodnie z zawartą umową będą prowadzone wspólne akcje promocyjne oraz działania informacyjne dotyczące usług dostępnych na platformie transakcyjnej Trejdoo.com i korzyściach dla klientów korzystających z usług Trejdoo.com.

Ponadto, platforma transakcyjna Trejdoo.com udostępni bieżące kursy wymiany walut w serwisach finansowych portalu eGospodarka.pl.

Spółka zakłada, iż współpraca z portalem finansowym umożliwi w szczególności pozyskanie nowych klientów biznesowych, którym przedstawione zostaną korzyści z użytkowania platformy transakcyjnej Trejdoo.com. Wybór i zawarcie umowy z eGospodarka.pl to kolejny krok w rozwoju usług oferowanych na platformie transakcyjnej Trejdoo.com.

Zarząd Igoria Trade S.A. zapewnia, iż informacja o uruchomieniu zintegrowanej platformy transakcyjnej Trejdoo.com z portalem finansowym eGospodarka.pl zostanie przekazana niezwłocznie w formie raportu bieżącego.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.