Euro na początek

Powrót

Poniedziałek, 23 marca 2015 r.

Kursy walut z godziny: 10:19

 • Kupno:Sprzedaż:
 • EUR/PLN

  4,1284

  4,1399

 • CHF/PLN

  3,9100

  3,9115

 • GBP/PLN

  5,6704

  5,6999

 • USD/PLN

  3,8200

  3,8337

 • DKK/PLN

  0,5521

  0,5559

 • SEK/PLN

  0,4413

  0,4459

 • NOK/PLN

  0,4731

  0,4735

Najważniejsze informacje z rynku walutowego


Euro na początek


EUR/PLN rozpoczyna dzień sporymi wahaniami. Na rynek europejski może wpływać informacja o liście Aleksisa Ciprasa do Angeli Merkel, do którego dotarł Financial Times. Cipras pisze, że jeśli Grecja nie dostanie nowych pożyczek, to nie będzie w stanie obsłużyć starego długu. W ostatnim czasie Marek Belka powiedział, że nie widzi przewidującego impulsu umocnienia złotego ze względu na QE w Eurolandzie. Obie te informacje nie pomagają złotemu, a w szczególności ta pierwsza, która burzy spokój gospodarczy w Europie. Mimo wszystko EUR/PLN ma o poranku tendencje do spadku. Obecnie kurs znajduje się przy wsparciu w okolicy 4,1280. Euro na razie utrzymuje się na tym poziomie, a przebicie w dół będzie oznaczało zejście kursu do 4,1200.
Dzisiaj o godzinie 15 odbędzie się publiczne wystąpienie szefa ECB. Na pewno trzeba uważać na zwiększone wahania o tej godzinie oraz kierunek walut na rynku może się trochę zmienić.


Kalendarz wydarzeń na dziś mogących mieć wpływ na kursy walut


15:00 - Strefa Euro - Wystąpienie publiczne szefa ECB (Mario Draghi).

Niniejszy materiał przygotowany przez Igoria Trade S.A. ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani rekomendacji zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego, produktu lub towaru. Niniejszy materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Dane prezentowane w niniejszym materiale zostały uzyskane lub zaczerpnięte ze źródeł uznanych przez Igoria Trade S.A. za wiarygodne, jednakże Igoria Trade S.A. nie może zagwarantować ich dokładności i kompletności. Interpretacja wykresu jest subiektywną oceną analityka dotyczącą oceny technicznej wykresu. Wykres przygotowano za pomocą programu Microsoft Office. Źródłem danych są: Trejdoo.com, prasa finansowa lub internetowe serwisy finansowo-ekonomiczne. Niniejsze opracowanie i zawarte w nim komentarze są wyrazem wiedzy oraz poglądów autorów i nie powinny być inaczej interpretowane. Użytkownicy korzystający z niniejszego materiału nie mogą zrezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny i uwzględnienia innych okoliczności aniżeli te, które zostały wskazane w niniejszym materiale. Igoria Trade S.A. nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji podjętych na podstawie informacji i opinii zawartych w niniejszym opracowaniu. Powielanie bądź publikowanie niniejszego opracowania lub jego części bez pisemnej zgody Igoria Trade S.A. jest zabronione.

Powrót

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.