Prezent dla eksporterów

Powrót

Środa, 24 grudnia 2014 r.

Kursy walut z godziny: Środa, 24 grudnia 2014 r.

 • Kupno:Sprzedaż:
 • EUR/PLN

  4,2902

  4,2989

 • CHF/PLN

  3,5615

  3,5869

 • GBP/PLN

  5,4601

  5,5019

 • USD/PLN

  3,5201

  3,5375

 • DKK/PLN

  0,5755

  0,5795

 • SEK/PLN

  0,4511

  0,4557

 • NOK/PLN

  0,4731

  0,4759

Najważniejsze informacje z rynku walutowego


Prezent dla eksporterów


Na święta lepsze wiadomości dla eksporterów. Złoty wczoraj bardzo mocno się osłabił i na parze USD/PLN przebił poziom 3,5200. Nastąpiła kolejna fala ucieczki kapitału z Polski, w której pomógł premier Rosji, który w dniu wczorajszym powiedział, że gospodarce grozi głęboka recesja. Na rynku nie ma popytu na złotego, więc póki co trzeba poczekać na dalszy rozwój sytuacji. Jednak prognozujemy, że jeśli sytuacja się trochę uspokoi i inwestorzy przyzwyczają się do nowej sytuacji, to złoty ponownie może wrócić do łask po Nowym Roku.
Dziś Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, dlatego wszystkim czytelnikom Trejdoo Morning Coffee chcemy życzyć Wesołych Świąt, wiele radości, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, a także rodzinnej atmosfery podczas tych szczególnych dni.

Z Najlepszymi życzeniami,
Dział Dealerów


Kalendarz wydarzeń na dziś mogących mieć wpływ na kursy walut


13:00 - USA - Wnioski o kredyt hipoteczny, tydzień - poprzedni odczyt -3,3%.
14:30 - USA - Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, tydzień - prognoza 290 tys., poprzedni odczyt 289 tys.

Niniejszy materiał przygotowany przez Igoria Trade S.A. ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani rekomendacji zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego, produktu lub towaru. Niniejszy materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Dane prezentowane w niniejszym materiale zostały uzyskane lub zaczerpnięte ze źródeł uznanych przez Igoria Trade S.A. za wiarygodne, jednakże Igoria Trade S.A. nie może zagwarantować ich dokładności i kompletności. Interpretacja wykresu jest subiektywną oceną analityka dotyczącą oceny technicznej wykresu. Wykres przygotowano za pomocą programu Microsoft Office. Źródłem danych są: Trejdoo.com, prasa finansowa lub internetowe serwisy finansowo-ekonomiczne. Niniejsze opracowanie i zawarte w nim komentarze są wyrazem wiedzy oraz poglądów autorów i nie powinny być inaczej interpretowane. Użytkownicy korzystający z niniejszego materiału nie mogą zrezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny i uwzględnienia innych okoliczności aniżeli te, które zostały wskazane w niniejszym materiale. Igoria Trade S.A. nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji podjętych na podstawie informacji i opinii zawartych w niniejszym opracowaniu. Powielanie bądź publikowanie niniejszego opracowania lub jego części bez pisemnej zgody Igoria Trade S.A. jest zabronione.

Powrót

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.