Świąteczne zawirowania

Powrót

Poniedziałek, 29 grudnia 2014 r.

Kursy walut z godziny: Poniedziałek, 29 grudnia 2014 r.

 • Kupno:Sprzedaż:
 • EUR/PLN

  4,2902

  4,3026

 • CHF/PLN

  3,5800

  3,5815

 • GBP/PLN

  5,4601

  5,4999

 • USD/PLN

  3,5187

  3,5369

 • DKK/PLN

  0,5755

  0,5819

 • SEK/PLN

  0,4481

  0,4557

 • NOK/PLN

  0,4681

  0,4709

Najważniejsze informacje z rynku walutowego


Świąteczne zawirowania


Świąteczny weekend przyniósł nam sporo zawirowań na rynku walutowym. 26 grudnia, kiedy w Polsce i w innych wielu krajach europejskich nie handlowało się walutą, złoty mocno tracił i widzieliśmy między innymi takie kursy:
EUR/PLN 4,3900
USD/PLN 3,7000
GBP/PLN 5,7000
CHF/PLN 3,7100
Na szczęście był to jednorazowy skok kursów wynikający z mniejszej płynności i dzisiaj wszystko już wróciło do normy. Na pewno ostatnie dni kończącego się roku będą cechowały się mniejszą aktywnością inwestorów, więc możemy zobaczyć niespodziewane ruchy w górę, czy w dół, jednak nie będą one miały większego znaczenia na dalszy rozwój sytuacji na złotym. Dzisiaj nie mamy nawet żadnych danych, które mogłyby wpłynąć na zmianę kursów, dlatego najważniejsze czeka nas po Nowym Roku.


Kalendarz wydarzeń na dziś mogących mieć wpływ na kursy walut


Brak wydarzeń na dziś.

Niniejszy materiał przygotowany przez Igoria Trade S.A. ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani rekomendacji zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego, produktu lub towaru. Niniejszy materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Dane prezentowane w niniejszym materiale zostały uzyskane lub zaczerpnięte ze źródeł uznanych przez Igoria Trade S.A. za wiarygodne, jednakże Igoria Trade S.A. nie może zagwarantować ich dokładności i kompletności. Interpretacja wykresu jest subiektywną oceną analityka dotyczącą oceny technicznej wykresu. Wykres przygotowano za pomocą programu Microsoft Office. Źródłem danych są: Trejdoo.com, prasa finansowa lub internetowe serwisy finansowo-ekonomiczne. Niniejsze opracowanie i zawarte w nim komentarze są wyrazem wiedzy oraz poglądów autorów i nie powinny być inaczej interpretowane. Użytkownicy korzystający z niniejszego materiału nie mogą zrezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny i uwzględnienia innych okoliczności aniżeli te, które zostały wskazane w niniejszym materiale. Igoria Trade S.A. nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji podjętych na podstawie informacji i opinii zawartych w niniejszym opracowaniu. Powielanie bądź publikowanie niniejszego opracowania lub jego części bez pisemnej zgody Igoria Trade S.A. jest zabronione.

Powrót

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.