Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Marta Scheibe
marta.scheibe@igoriatrade.com
Tel.: +48 881 202 804

Informacja dla Klientów odnośnie fuzji operacyjne Alior Banku i dawnego Banku BPH

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach 24-27 marca br. planowane jest zakończenie operacyjnego połączenia Alior Banku i działalności przejętej z Banku BPH. W związku z tym wszelkie wpłaty i wypłaty na rachunki prowadzone zarówno  w Alior Banku, jak i byłym banku BPH, zlecone po godzinie 14:00 dn. 24 marca br. zostaną zrealizowane po przywróceniu pełnej funkcjonalności systemu bankowego, które zaplanowano na 27 marca br.

Wszystkie numery rachunków do wpłat prowadzone w Alior Banku oraz w byłym banku BPH pozostają bez zmian. O wszelkich planowanych zmianach pozostaną Państwo poinformowani w osobnych komunikatach.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Infolinią pod numerem +48 22 101 58 80.

Zespół Trejdoo.com

„Igoria tasuje karty” – artykuł z Prezesem spółki, Wojciechem Kulińskim, w najnowszym numerze Pulsu Biznesu

Puls Biznesu, NR 240 (4754), 16-18 grudnia

Składki klasowe w smarftonie - Maciej Samcik o Klasomacie

Aż strach pójść do szkoły na zebranie: od teraz składki klasowe będą zbierać w... smartfonie

- pisze Maciej Samcik

Autor popularnego bloga „Obiektywnie o finansach”, Maciej Samcik, w jednym ze swoich ostatnich wpisów przedstawia Klasomat w samych superlatywach. Z opinii Autora wynika, iż Klasomat jest „[…] jednym z takich projektów, które […] mają szansę zaistnieć w świecie młodych ludzi […]”.

Zapraszamy do lektury pełnego wpisu na http://samcik.blox.pl/2016/10/Az-strach-pojsc-do-szkoly-na-zebranie-od-teraz.html

Strona główna Klasomatu

Szybkie i tanie przelewy z UK do PL

Nowa usługa na Trejdoo.com

tanie i szybkie przelewy z UK do PL

wpłata środków na rachunek w brytyjskim banku

  • koszt przelewu to tylko 2.00 GBP
  • czas trwania przelewu około 1h
  • korzystna wymiana walut
  • negocjowane kursy wymiany z dealerem
  • bezpłatna wypłata środków na rachunek własny w Polsce

Dodatkowo:

  • otwarcie bezpłatnego rachunku IBAN w wielu walutach, w tym w GBP (do otrzymywania wpłat od osób trzecich)
  • opłaty faktur i rachunków w PLN bezpośrednio z Trejdoo
  • przelewy na rachunek własny lub obcy
  • rezerwacja kursu, czyli wymiana walut po z góry ustalonym kursie
  • karty walutowe prepaid w GBP, EUR i USD

...i wpłać środki na rachunek w brytyjskim banku.

Pobierz instrukcję jak aktywować usługę tanich i szybkich przelewów z Wielkiej Brytanii do Polski

Jak działa kantor online? Krok po kroku z Trejdoo

Wymiana walut w kantorze stacjonarnym lub w banku odchodzi do lamusa. Szeroka paleta ofert kantorów internetowych wyprzedza zdecydowanie oferty bankowe. Osobom ceniącym szybkość i bezpieczeństwo w płatnościach radzimy sprawdzić i porównać tradycyjne i internetowe rozwiązania dotyczące wymiany walut.

Internetowa wymiana walut po raz pierwszy? Sprawdź jakie to proste!

Korzystanie z platform internetowych, w tym wypadku z www.trejdoo.com, jest bardzo proste, a procesy, zarówno rejestracji, jak i wymiany waluty trwają zaledwie kilka minut. Aby móc korzystać z platformy należy wykonać 4 kroki: zarejestrować się, zasilić konto przelewem, zlecić wymianę i dokonać wypłaty waluty z konta. Platforma jest łatwa w obsłudze i przyjazna w nawigacji, co sprawia, że wymiana jest bardzo prosta i intuicyjna.

Pakiet korzyści

Korzystanie z internetowego kantoru wymiany walut to przede wszystkim wygoda. Nie ważne gdzie jesteśmy, w domu, w pracy, podczas podróży czy w kawiarni. W każdym z tych miejsc możemy wymienić walutę, wystarczy tylko podłączenie do Internetu. Dzięki takiej formie wymiany walut możemy zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Czasu, ponieważ nie musimy specjalnie fatygować się do banku czy kantoru stacjonarnego, a walutę możemy wymienić o każdej porze. Pieniędzy, ponieważ nie ponosimy kosztów spreadu i dodatkowych opłat, typu prowadzenie rachunku walutowego lub dodatkowa marża za wymianę ustalana przez banki.

Wymiana walut online jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę www kantoru, wpisać kwotę jaką chcemy wymienić oraz wybrać interesującą nas walutę. Klik i gotowe. Pieniądze wymienione. Możemy się o tym przekonać wymieniając środki właśnie na Trejdoo. Po błyskawicznym procesie darmowej rejestracji, przechodzimy do wymiany walut. Zasilamy konto na platformie, tzw. portfel, przelewem bankowym, wybieramy walutę na którą chcemy wymienić środki, określamy kwotę i zlecamy wymianę. Krok po kroku i gotowe. Co robimy dalej? Wymienione pieniądze możemy wypłacić na swoje konto bankowe lub po prostu przesłać do innej osoby. W przypadku, gdy stwierdzimy, że nie chcemy wymieniać w danym momencie waluty, możemy anulować zlecenie.

Warto czy nie?

Wszyscy, którzy cenią sobie wygodę oraz chcą zaoszczędzić czas i pieniądze mogą wykonać nawet próbne transakcje wymiany walut przez Internet na małych kwotach. Jeśli platformy i oferowane kursy będą spełniały oczekiwania tych osób, z pewnością nie powrócą one do tradycyjnych metod wymiany waluty.

Jak korzystać z Trejdoo?

Krok 1. Rejestracja

Wypełnij elektroniczny formularz. Na wskazany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie o aktywowaniu Twojego konta na Trejdoo. Od tego momentu będziesz mógł w pełni korzystać ze wszystkich usług na platformie.

Krok 2. Zasilenie konta

Zasilenie portfela to niezbędny krok do dokonania transakcji. W tym celu dokonaj przelewu ze swojego rachunku bankowego do wybranego kraju w ramach rekomendowanych banków.

Krok 3. Zlecenie wymiany

Po zasileniu portfela, możesz dokonać wymiany walut online. Wymieniaj walutę zawsze po najlepszym kursie. Pamiętaj, że możesz go również negocjować.

Krok 4. Wypłata środków

Wypłacaj środki z portfela online i 24/7. Oferujemy tanie i szybkie przelewy do wszystkich banków w kraju i zagranicą. Sprawdź listę rekomendowanych banków oraz ile możesz zaoszczędzić.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.