Spot Trejdoo

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z produkcji wideo - wymiana walut w internecie bez spreadu. Dlaczego warto? Bo spread is dead :)

Kontakt dla mediów

Masz pytanie?

Kontakt dla mediów:

Oliwia Jaworska
oliwia.jaworska@igoriatrade.com
Tel.: +48 22 101 58 80

„Igoria tasuje karty” – artykuł z Prezesem spółki, Wojciechem Kulińskim, w najnowszym numerze Pulsu Biznesu

Puls Biznesu, NR 240 (4754), 16-18 grudnia

Składki klasowe w smarftonie - Maciej Samcik o Klasomacie

Aż strach pójść do szkoły na zebranie: od teraz składki klasowe będą zbierać w... smartfonie

- pisze Maciej Samcik

Autor popularnego bloga „Obiektywnie o finansach”, Maciej Samcik, w jednym ze swoich ostatnich wpisów przedstawia Klasomat w samych superlatywach. Z opinii Autora wynika, iż Klasomat jest „[…] jednym z takich projektów, które […] mają szansę zaistnieć w świecie młodych ludzi […]”.

Zapraszamy do lektury pełnego wpisu na http://samcik.blox.pl/2016/10/Az-strach-pojsc-do-szkoly-na-zebranie-od-teraz.html

Strona główna Klasomatu

Szybkie i tanie przelewy z UK do PL

Nowa usługa na Trejdoo.com

tanie i szybkie przelewy z UK do PL

wpłata środków na rachunek w brytyjskim banku

  • koszt przelewu to tylko 2.00 GBP
  • czas trwania przelewu około 1h
  • korzystna wymiana walut
  • negocjowane kursy wymiany z dealerem
  • bezpłatna wypłata środków na rachunek własny w Polsce

Dodatkowo:

  • otwarcie bezpłatnego rachunku IBAN w wielu walutach, w tym w GBP (do otrzymywania wpłat od osób trzecich)
  • opłaty faktur i rachunków w PLN bezpośrednio z Trejdoo
  • przelewy na rachunek własny lub obcy
  • rezerwacja kursu, czyli wymiana walut po z góry ustalonym kursie
  • karty walutowe prepaid w GBP, EUR i USD

...i wpłać środki na rachunek w brytyjskim banku.

Jak działa kantor online? Krok po kroku z Trejdoo

Wymiana walut w kantorze stacjonarnym lub w banku odchodzi do lamusa. Szeroka paleta ofert kantorów internetowych wyprzedza zdecydowanie oferty bankowe. Osobom ceniącym szybkość i bezpieczeństwo w płatnościach radzimy sprawdzić i porównać tradycyjne i internetowe rozwiązania dotyczące wymiany walut.

Internetowa wymiana walut po raz pierwszy? Sprawdź jakie to proste!

Korzystanie z platform internetowych, w tym wypadku z www.trejdoo.com, jest bardzo proste, a procesy, zarówno rejestracji, jak i wymiany waluty trwają zaledwie kilka minut. Aby móc korzystać z platformy należy wykonać 4 kroki: zarejestrować się, zasilić konto przelewem, zlecić wymianę i dokonać wypłaty waluty z konta. Platforma jest łatwa w obsłudze i przyjazna w nawigacji, co sprawia, że wymiana jest bardzo prosta i intuicyjna.

Pakiet korzyści

Korzystanie z internetowego kantoru wymiany walut to przede wszystkim wygoda. Nie ważne gdzie jesteśmy, w domu, w pracy, podczas podróży czy w kawiarni. W każdym z tych miejsc możemy wymienić walutę, wystarczy tylko podłączenie do Internetu. Dzięki takiej formie wymiany walut możemy zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Czasu, ponieważ nie musimy specjalnie fatygować się do banku czy kantoru stacjonarnego, a walutę możemy wymienić o każdej porze. Pieniędzy, ponieważ nie ponosimy kosztów spreadu i dodatkowych opłat, typu prowadzenie rachunku walutowego lub dodatkowa marża za wymianę ustalana przez banki.

Wymiana walut online jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę www kantoru, wpisać kwotę jaką chcemy wymienić oraz wybrać interesującą nas walutę. Klik i gotowe. Pieniądze wymienione. Możemy się o tym przekonać wymieniając środki właśnie na Trejdoo. Po błyskawicznym procesie darmowej rejestracji, przechodzimy do wymiany walut. Zasilamy konto na platformie, tzw. portfel, przelewem bankowym, wybieramy walutę na którą chcemy wymienić środki, określamy kwotę i zlecamy wymianę. Krok po kroku i gotowe. Co robimy dalej? Wymienione pieniądze możemy wypłacić na swoje konto bankowe lub po prostu przesłać do innej osoby. W przypadku, gdy stwierdzimy, że nie chcemy wymieniać w danym momencie waluty, możemy anulować zlecenie.

Warto czy nie?

Wszyscy, którzy cenią sobie wygodę oraz chcą zaoszczędzić czas i pieniądze mogą wykonać nawet próbne transakcje wymiany walut przez Internet na małych kwotach. Jeśli platformy i oferowane kursy będą spełniały oczekiwania tych osób, z pewnością nie powrócą one do tradycyjnych metod wymiany waluty.

Jak korzystać z Trejdoo?

Krok 1. Rejestracja

Wypełnij elektroniczny formularz. Na wskazany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie o aktywowaniu Twojego konta na Trejdoo. Od tego momentu będziesz mógł w pełni korzystać ze wszystkich usług na platformie.

Krok 2. Zasilenie konta

Zasilenie portfela to niezbędny krok do dokonania transakcji. W tym celu dokonaj przelewu ze swojego rachunku bankowego do wybranego kraju w ramach rekomendowanych banków.

Krok 3. Zlecenie wymiany

Po zasileniu portfela, możesz dokonać wymiany walut online. Wymieniaj walutę zawsze po najlepszym kursie. Pamiętaj, że możesz go również negocjować.

Krok 4. Wypłata środków

Wypłacaj środki z portfela online i 24/7. Oferujemy tanie i szybkie przelewy do wszystkich banków w kraju i zagranicą. Sprawdź listę rekomendowanych banków oraz ile możesz zaoszczędzić.

Jak wymiana walut online pomoże firmom generować oszczędności?

Polscy przedsiębiorcy odnosząc sukcesy na zagranicznych rynkach często zastanawiają się jak nie przepłacać podczas realizacji transakcji przy wymianie walut, z której korzystają importując lub eksportując towary. Mają do wyboru wiele możliwości, które oferują banki, kantory stacjonarne i kantory internetowe. Pytanie tylko, która z nich będzie dla nich najlepsza i przede wszystkim, na co zwrócić uwagę wybierając ofertę, która nie będzie niosła ze sobą sporych kosztów związanych z wymianą waluty po niekorzystnych kursach.

Wymiana walut online i szybkie przelewy zagraniczne

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż wymiana walut przez Internet jest dużo tańsza niż realizacja takiego zlecenia w bankach. Wybierając opcje „przez Internet” możemy mieć pewność, że zaoszczędzimy koszty związane zarówno z wymianą waluty jak i z przelewami środków oraz czas, który, jak dobrze wiemy, to również pieniądz.

Usługa dostępna online i 24/7 pozwala na wygenerowanie oszczędności dzięki atrakcyjnym kursom wymiany walut oraz minimalnej wysokości spreadu (jest to zazwyczaj różnica rzędu od 1 do 3 gorszy). Kursy i spread są zdecydowanie wyższe w bankach i kantorach stacjonarnych. Efektem czego, kurs oferowany klientowi zdecydowanie odbiega od kursu średniego. Natomiast w kantorach internetowych, gdzie spread jest minimalny, transakcje zawierane są po znacznie korzystniejszych kursach, dzięki czemu można zaoszczędzić nawet do 7%.

Porównajmy koszty wymiany waluty w kantorze online oraz w jednym z banków, zakładając, że sprzedaliśmy towar kontrahentowi z Niemiec za 10 000 EUR.

Nazwa instytucjiKurs kupnaKurs sprzedażyŚredni kursSpreadKwota otrzymana ze sprzedażyOszczędności
Trejdoo.com 4,3815 4,3989 4,3960 0,0174 43 727,37 PLN 1 511,37 PLN
Bank 4,2216 4,5734   0,3518 42 216,00 PLN -
Opracowanie własne, kursy z dnia 20.05.2016

Negocjowane kursy

Wygodną usługą jest również możliwość negocjowania kursów. W kantorach internetowych można negocjować kurs już od 1000 złotych, co jest niewątpliwie ogromnym plusem dla przedsiębiorców. W bankach natomiast limit negocjacji wynosi 10 000 złotych na jednej transakcji, a w kantorach stacjonarnych nie ma takich możliwości, przez co przedsiębiorcy są mocno „ograniczeni”. Warto więc zwrócić uwagę, który kantor oferuje taką usługę. Platforma Trejdoo oferuje możliwość negocjacji kursów już od 1000 jednostek danej waluty, dzięki czemu przy każdej wymianie walut online istnieje możliwość negocjacji.

Pomoc dealera walutowego

Wiadomo, że przedsiębiorcy obracają sporymi kwotami. Zdecydowanie się na usługi kantoru online niekiedy może być trudną decyzją. Dlatego kantory internetowe oferują pomoc swojego dealera walutowego, który może pomóc w wytłumaczeniu działania pewnych mechanizmów na platformie oraz podpowiedzieć, kiedy będzie najbardziej odpowiedni moment na wymianę waluty dzięki w kantorze internetowym. Jak zrobić to najlepiej? Wystarczy wykonać telefon do dealera walutowego. Rozmowa trwająca nawet kilka minut może przynieść wymierne korzyści.

Tak więc, wystarczy kilka minut na wymianę waluty przez Internet, przesłanie środków do kontrahenta oraz zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Nieodzowny element biznesu to zysk. Warto zatem rozważyć i porównać usługi dostępne na rynku.

Copyright © 2016 Igoria Trade S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.